izle.jpg
Üstteki resme tıklayarak diziyi online full izleyebilirsiniz.

5 Haziran Salı akşamı kanal d ekranlarına gelecek olan Öyle Bir Geçer Zaman ki 77. Bölümde Aylin ve Soner, bir kez daha nikah masasına oturacaktır. Süleyman, nikah sırasında herkesi şok edecek sözler sarf edecek ve Aylin ile Soner'in mutlu gününe gölge düşecektir. Hasefe, oğlu Ali Kaptan’ın içine kapanık hallerinden dolayı endişeye kapılacak ve onu takip etmeye başlayacaktır.

Öyle Bir Geçer Zamanki 77. Bölüm
Özet: Bir şarkı yarışmasında jürilik yapması için Mete'ye teklif gelecektir. Mete, jüri olarak katılacağı yarışmada büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Ahmet ile Berrin evlenmeye karar verecekler ve bunu birlikte Akarsu Ailesi’ne açıklayacaklardır. Aylin'in kalbinin rahatsız olduğu gerçeği ortaya çıkacak ve Soner, büyük bir paniğe kapılacaktır. Ali ile Carolin’in boşanma davasında Carolin, Mustafa’nın velayetini kendi üzerine isteyecektir. Diğer yandan Selma, Nermin Adalı’nın fotoğrafını görecek ve Kenan’ın karanlık geçmişini aydınlatacaktır. Nermin Adalı'yı ziyarete gidecek olan Selma, Ali ve Cemile, duydukları karşısında şok olacaklardır. Duyacaklarını davada Kenan'ın aleyhine kullanacaklardır.

Öyle Bir Geçer Zamanki 77. Bölüm

Dizinin Hikâyesi: Hikaye, 1967 yılında, istanbulun eski semtlerinden birinde başlayan ve günümüze kadar sürecek olan bir zamanı dilimini içerir. Hikayenin odağında Akarsu ailesi vardır. Anılan zaman içinde bu ailenin dağılması, aile bireylerinin bu dağılmadan aldıkları etkiler ve her birinin bu etkiler altında şekillenen hayat hikayeleri sergilenir.
Öyle Bir Geçer Zamanki 77. Bölüm
Denizci olan Ali Akarsu’nun, Hollandalı Carolin’le olan aşkı, karısı Cemile Akarsu tarafından öğrenilince, yaşanan büyük sıkıntılar ve bu durumun yarattığı olumsuz koşullar, Cemile, Ali ve çocukları üzerinde, hayatlarının geri kalanını şekillendirecek kalıcı etkiler bırakır. Hayatla ve birbirleriyle olan mücadeleleri, birçok travmanın izlerini taşıyarak, sürer.

Öyle Bir Geçer Zamanki 77.Bölüm full izle,
Öyle Bir Geçer Zamanki 77.Bölüm direk izle,
Öyle Bir Geçer Zamanki 77.Bölüm bedava izle,
Öyle Bir Geçer Zamanki 77.Bölüm seyret